Дешавања

046                                           052

Најуспешнији спортиста Општине Топола 2015. годину. На свечаности приређеној у ресторану хотела „Опленац“, у организацији Спортског савеза општине Топола, додељена су признања најуспешнијим спортистима, спортским колективима као и специјална признања заслужним појединцима за допринос у спорту на територији општине Топола у 2015. години.

Најуспешнија спортисткиња општине Топола је НАТАЛИЈА МИХАИЛОВИЋ, члан Карате клуба ,,Карађорђе,, Топола.

Наталија је ученица трећег разреда ОШ“ Милан Благојевић“ Наталинци. Осим тога што је добар спортиста она је и одличан ученик. Велику захвалност за свој успех дугује свом тренеру Ранку Шолићу  и својој учитељици Биљани Спасић.

Међу награђенима  је  и Владимир Павловић, ученик осмог разреда наше школе, као најбољи фудбалер

Желимо им пуно успеха у наредним такмичењима. Они су понос наше школе.